TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Acı Tatlı Ekşi film konusu oyuncuları kim? Acı Tatlı Ekşi fragman izle!

Acı Tatlı Ekşi film konusu oyuncuları kim? Acı Tatlı Ekşi fragman izle!
12 Haziran 2022 - 13:50

Acı Tatlı Ekşi filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İzleyiciler film seçimin yapmadan önce filmin ana konusuna ve oyuncu kadrosuna dikkat etmektedirler. Biz de bu doğrultuda Acı Tatlı Ekşi filminin konusundan, oyuncularından ve IMDb puanından bahsettik. Acı Tatlı Ekşi izle; 2017 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Acı Tatlı Ekşi tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar…

Acı Tatlı Ekşi filmine genel bakış
22 Aralık 2017 yılında Türkiye’de gösterime giren Acı Tatlı Ekşi filmi romantik-dram türünde bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu yaparken yapımcılığını yapan ve senaryosunu yazan ise Buğra Gülsoy’dur. Filmin başrol oyuncuları ise Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün’dür. 1 saat 40 dakika süren bu filmin IMDb puanı ise 6.0 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Acı Tatlı Ekşi filmi konusu
Çocuk yaşlardan beri bir arada olan ve beraber büyüyen Murat ve Duygu yalnızca arkadaş değiller. Birbirlerine çocukluktan beri derin duygular beslemektedir. Murat yıllardır Duygu ile birlikte olma hayalleri kurarken Duygu’nun mezuniyetinde ona evlenme teklifi eder. Lakin Duygu, Murat’a beklediği cevabı vermez. Duygu onu reddederken henüz evliliğe hazır bahane eder. Birbirlerine aşık olan bu iki genç bir anlaşma yaparlar. Beş sene sonra tekrardan bir araya gelmek için ayrılırlar.

A Weedding İnvitation adlı Güney Kore yapımından uyarlama olan bu filmde yönetmenliği Andaç Haznedaroğlı üstleniyor. Filmde izleyiciye “Aşkınıza ve sevginize ne olursa olsun sahip çıkın ve yaşarken beraber olmanın acı, tatlı, ekşi her türlü tadına varın” mesajı veriliyor. Oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu film 2017 yılında vizyona girmiştir.

Acı Tatlı Ekşi film oyuncuları
Özge Özpirinçci

Buğra Gülsoy

Yusuf Akgün

Füsun Demirel