TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Aşk Garanti filmi izle? Aşk Garanti film konusu ne? Aşk Garanti film oyuncuları kim?

Aşk Garanti filmi izle? Aşk Garanti film konusu ne? Aşk Garanti film oyuncuları kim?
14 Haziran 2022 - 17:54

Romantik komedi filmi izlemeyi seven film severler aşk Garanti filminin detaylarını merakla araştırmaya devam ediyor. Peki Aşk Garanti filminin oyuncuları kimlerdir? Aşk Garanti filminde ne anlatılıyor? Aşk Garanti filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aşk Garanti filmi
Aşk Garanti filmi Netflix’in orijinal yapımlarından romantik komedi türünde 3 Eylül 2020 tarihinde yayınlanmış bir filmdir. Filmin yapımcılığını ve senaryosunu Elizabeth Hackett, Hilary Galanoy; yönetmenliğini ise Mark Steven Johnson üstlenmiştir. Aşk Garanti filminin süresi 1 saat 30 dakika ve IMDb puanı 5.5’tir.

Aşk Garanti filminin konusu
Aşk Garanti filminde yer alan Susan karakteri başarılı bir avukattır ve aldığı birçok davayı hayır için ücretsiz şekilde yapmaktadır. Bu davalar sebebiyle kendine ait avukatlık bürosu maddi sıkıntı çekmeye başlar. Susan, hem bürosunu kurtarmak için mücadele eder hem de hayır davalarından vazgeçmek istemez. Bürosunu maddi olarak kurtarabilmek için zorla da olsa bir şekilde bir davayı almak zorunda kalır. Müvekkili olan Nick’in dolandırıldığı bir aşk sitesine dava açmak istemiştir. Ancak Nick ile mahkeme sürecinde yakınlaşmaya başlarlar ve aralarında bir aşk başlar.

AŞK GARANTİ FİLMİ İÇİN TIKLAYIN

AŞK GARANTİ FİLM İZLEME LİNKİ

Aşk Garanti filmi oyuncuları kimlerdir
Aşk Garanti filminin oyuncuları şu şekildedirÜ Rachael Leigh Cook Susan Whitaker karakterini, Damon Wayans Jr. Nick Evans karakterini, Claire Hesselgrave Pam karakterini, Caitlin Howden Melanie karakterini, Jason Burkart Sparkletts Guy karakterini, Jed Rees Bill Jones karakterini, Milo Shandel Dr. Rossmore karakterini, Lise Durupt Denise karakterini, Kallie Hu Micah karakterini, Sean Amsing Roberto karakterini, Quynh Mi Rita Wu karakterini, Brendan Taylor Gideon karakterini, Heather Graham Tamara Taylor karakterini, Alvin Sanders Jerome karakterini ve Kandyse McClure Arianna karakterini canlandırmaktadır.