TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

ATV Sevmek Zamanı dizisi ne zaman başlıyor?

ATV Sevmek Zamanı dizisi ne zaman başlıyor?
13 Haziran 2022 - 20:44

ATV’nin yeni dizisi ‘Sevmek Zamanı’ yayınlanan tanıtım fragmanı sonrasında tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizi severlerin radarına giren Sevme Zamanı, konusu ve oyuncu kadrosuyla yaz sezonuna damgasını vurması bekleniyor.

Yaz dönemi boyunca ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Sevmek Zamanı, dizi sektörüne iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanıyla dizi severlerin ilgisini çeken ‘Sevmek Zamanı’ dizisinin hem konusu hem de oyuncuları araştırılırken ekranlara ne zaman geleceği de merak edildi.

ATV Sevmek Zamanı yayın tarihi belli oldu

Sevmek Zamanı dizisi ne zaman başlıyor?
Süreç Film imzalı dizinin yapımcılığını Ali Gündoğdu-İsmail Gündoğdu’nun üstlenirken dizinin başrollerini ise İlhan Şen ve Deniz Işın paylaşıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturuyor. Sevmek Zamanı dizisinin senaryosu Nalan Mert Savaş’ın kaleminden çıkarken dizinin kadrosunda İlhan Şen ve Deniz Işın’ın yanı sıra Toprak Can Adıgüzel ve Serenay Aktaş’ın da yer aldığı görülüyor. Bir günde hayatları birden bire değişen Firuze ve Kaan’ın öyküsü ele alan Sevmek Zamanı isimli dizinin yaz dönemi boyunca izleyicileri ekranlara kilitleyeceği düşünülüyor.

ATV Sevmek Zamanı yayın tarihi belli oldu

Sevmek Zamanı isimli dizinin merakla beklenen yayın tarihi de ATV tarafından paylaşıldı. Dizinin her Pazartesi akşamı saat 20.00’da ekranlara geleceği belirtilirken dizinin ilk bölümünün 20 Haziran Pazartesi günü yayınlanacağı açıklandı.