TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Behzat Ç. 3. sezon ne zaman? Behzat Ç. yeni sezon!

Behzat Ç. 3. sezon ne zaman? Behzat Ç. yeni sezon!
15 Haziran 2022 - 10:27

Oldukça sıkı bir takipçi kitlesi olan Behzat Ç. dizisi iki sezon ile ekrana geldi. Dizi yeni sezonu ile ekrana geleceğini meraklıları ile paylaşırken yeni sezonların ne zaman yayınlanacağı, nerede yayınlanacağı gibi sorularda merak edilmeye başlandı. İşte Behzat Ç. hakkında merak edilen tüm detaylar…

Behzat Ç. dizisi yeni sezon ne zaman?
Dizinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu yer alırken Behzat Amir olarak ekranlara gelmektedir. Beşikçioğlu, dizi hakkında bir açıklama yaptı. Bir muhabire verdiği röportajda dizi hakkındaki müjdeyi de paylaştı.

Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman

İki sezon yayınlanan dizinin sezonları oldukça beğeni aldı. Yeni sezonun da ekrana geleceği söylenirken aynı kadro ile yola devam ettiklerini ifade etti. Dizi hakkında açıklama yapan Beşikçioğlu, ” Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir”şeklinde konuştu.

2010-2013 yıllarında hayata geçen Behzat Ç. dizisi Star TV’de izleyici karşısında yer aldı. Daha sonra final yapan dizi 2019’da dijital platform olan BluTV’de ikinci sezonu ile ekrana geldi. İzleyenlerden tam not alan dizinin yeni sezon haberi de duyanları sevinçten havalara uçurdu.

Behzat Ç. dizisi yeni sezon nerede yayınlanacak?
Dizinin yeni sezonun ikinci sezon gibi dijital platform olan Blu TV’de yayınlanacaktır.