TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Brian Banks filmi konusu nedir? Brian Banks fragman izle!

Brian Banks filmi konusu nedir? Brian Banks fragman izle!
14 Haziran 2022 - 16:08

Netflix’in orijinal yapımlarından olan Brian Banks filmi film severler tarafından merakla araştırılmaya devam ediyor. Peki Brian Banks filminin oyuncuları kimler? Brian Banks filminde ne anlatılıyor? Brian Banks filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Brian Banks filmi
Brian Banks filmi Netflix’in orijinal yapımıdır ve 22 Eylül 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Biyografi türünde yayınlanan film oldukça sevilmiştir. Filmin yapımcılığı ve senarypsu Doug Atchison, yönetmenliği ise Tom Shadyac tarafından üstlenilmiştir. Film 1 saat 39 dakikadır. Filmin IMDb puanı 7.2’dir.

Brian Banks filmi konusu nedir
Brian Banks lisede Amerikan futbolunda oldukça başarılı olan ve geleceğinin çok parlak olduğu düşünülen bir isimdir. Fakat sevilen sporcu haksız yere bir cezaya çarptırılır. Bu haksızlık sonrasında hayatı ve kariyeri ellerinden gitmiştir. Brian, haksız yere üstüne atılan tecavüz suçundan dolayı 10 sene hapis yatmıştır. Daha sonra ise hapisten çıkar ve kariyerini ve hayatını yeniden kazanmak ister. Bu süreçte California Masumiyet Projesinde bulunan Justin Brooks, hayatını yeniden kazanabilmesi için Brian’a destek olur ve NFL’de oynama hayallerini gerçekleştirebilmek için onunla birlikte mücadelesinde yer alır.

Brian Banks filmi oyuncuları kimler
Sevilen biyografi filminde Aldis Hodge Brian Bank karakterini, Greg Kinnear Justin Brooks karakterini, Dorian Missick Mick Randolph karakterini, Xosha Roquemore Kennisha Rice karakterini, Morgan Freeman Jerome Johnson karakterini, Sherri Shepherd Leomia karakterini, Tiffany Dupont Alissa Bjerkhoel karakterini ve Jose Miguel Vasquez Attorney Mateo karakterini canlandırmıştır.