TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Camdaki Kız 46. bölüm full izle! Camdaki Kız 46. bölüm tek parça izle

Camdaki Kız 46. bölüm full izle! Camdaki Kız 46. bölüm tek parça izle
09 Haziran 2022 - 22:48

Burcu Biricik’in başrolde oynadığı Camdaki Kız 46. bölümü izleyiciler tarafından araştırılıyor. 9 Haziran 2022’de yayınlanan Camdaki Kız 46. bölümü ile internete yüklendi.
Camdaki kız son bölüm linki ile haberimizde

CAMDAKİ KIZ 46. BÖLÜM İZLE


Camdaki kız 46 bölümde neler oldu

Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar. Cana, Feride ve Selen’e rağmen bebeğini koruyabilecek mi? Feride, Sedat’ın Cana’yı hamile bıraktığını öğrenince harekete geçer. Sedat, Feride’nin öfkesinden korkarken iyice köşeye sıkışır. Feride, Sedat’ın cezasını bu kez daha ağır olacak şekilde belirler.

Hayri, Nalan tarafından takip edildiğini öğrenince oldukça öfkelenir ve Nalan’a şımarıklık yaptığı söylüyor. Nalan ise Hayri’ye şoförü olduğunu ve bundan ileri gitmeyeceğini söyleyerek sınırını çiziyor. Feride ve Selen, Cana’nın hamileliğini sonlandırmak için gerekeni yapar ama yine de Nalan’ın bunu öğrenmesini engelleyemez. Cana’nın hamile olduğunu öğrenen Nalan ise soluğu Hayri’nin yanında alır. Cana’nın Sedat’ın bebeğine hamile olduğunu öğrenmesi konaktaki tüm taşları yerinden oynatıyor. Sedat, Gülcihan ve Selen’le yaptığı konuşmada Cana’nın hamileliğinden bahsederken Nalan’ın bunları duyması olayları iyice çıkmaza sokar.