TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Cinsel film içerik yıldızından yatak itirafları

Cinsel film içerik yıldızından yatak itirafları
09 Haziran 2022 - 12:08

Yetişkin filmlerde oynayan yıldız oyuncu Lana Rhoades, kariyerine 2016 yılında başlamıştı. Yetişkin filmlere başlamayan yıldız oyuncu, cinsel içerikli filmlere başlamadan önce bir restoranda garson olarak çalışıyordu. 2018 yılına kadar 230’dan fazla filmde oynayan Rhoades, yetişkin film oyunculuğunu bıraktı.

Sonunda itiraf etti
25 yaşındaki yetişkin film yıldızı, geçtiğimiz günlerde NBA başarılı oyuncusuyla buluşmuştu. Lana Rhoades, ünlü basketbolcuyla romantik dakikalar yaşamayı beklerken karşılaştıkları şaşkına uğrattı. Konu ile ilgili açıklama yapan Rhoades, sonunda itiraf etti. İşte ilginç itirafın detayları…

Lana Rhoades, 1996 yılında Amerika’da doğdu. Çekoslovakya’lı ailenin çocuğu olan ünlü film yıldızı, kariyerine 2016 yılında başladı.

2018’e kadar birçok filmde oynayan ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde NBA oyuncusuyla buluşmuştu.

Rhoades’in söylediğine göre ünlü basketbolcu, randevuya tek gelmemişti. Buluşmaya başka bir kadınla giden basketbolcu, ünlü film yıldızını şaşkına çevirmişti.

Sinirleri bozulan Lana Rhoades, masanın romantik bir ortam olmasını beklerken arkadaş gibi geçmesi yüzünden masayı terk ettiğini söyledi.

Daha önce de aynı şeyleri yaşadığını belirten ünlü yıldız, bu durumdan çok rahatsız oluğunu ekledi.

NBA oyuncusunun masaya getirdiği diğer kişinin de Türk olduğu iddia ediliyor.