TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Cosmic Sin izle ! Cosmic Sin film konusu ve oyuncuları FRAGMAN İZLE

Cosmic Sin izle ! Cosmic Sin film konusu ve oyuncuları FRAGMAN İZLE
13 Haziran 2022 - 17:06

Netflix orijinal yapımlarından olan Cosmic Sin filmi yakın zamanda vizyona giriş yapacak ve şimdiden merak konusu oldu. Filmin oyuncuları, konusu, IMDB puanı, yönetmeni, senaristi, vizyon tarihi ve film hakkında yapılan yorumlar ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında..

Cosmic Sin izlemek için tıklayın

Sinema salonlarında vizyona giriş yapmaya hazırlanan ve gösterime giren filmler hakkında yaptığımız haberlere bugün bir yenisini daha ekledik ve siz değerli okurlarımız için Cosmic Sin filmine dair detayları paylaşacağız. Cosmic Sin film konusu, oyuncu kadrosu, yönetmeni, senaristi, IMDB puanı, vizyon tarihi ile film hakkında yapılan yorumlar ve çok daha fazlası haberimizde. Film hakkında kamuoyu ile paylaşılan bilgiler şu ana kadar pek çok haber ile anılan filmin oyuncu kadrosu ile konusu belli oldu ve filme ait merak edilenler de artmaya başladı. Yakın zamanda yayınlana fragmanı ile de film hakkında yapılan haberlere yapımcılar tarafından da ilgi gösterilmektedir. İşte detaylar..

Cosmic Sin film konusu nedir?
2524 yılında, insanların dış gezegenleri koloni haline getirmesinden tam 400 yıl sonra, emekli olan General James Ford, düşman bir uzaylı filosunun uzak bir gezegende yer alan askerlere saldırı düzenlemesi ile yeniden hizmet için çağrılır. Ford ile seçkin askerlerden meydana gelen bir ekip, yaklaşan saldırıyı vakit kaybetmeden durdurmaya çalışırlar ve insanlığa yönelik yapılan tehdit de kısa bir süre içinde yıldızlar arası yapılan bir savaş meydanı halini alır.

Netflix orijinal yapımı olan Cosmic Sin adlı film 12 Mart 2021 ‘de Tayvan ‘da yayın hayatına başladı. Bilimkurgu, aksiyon ile macera türlerini bir arada görmeyi severler için bu film oldukça büyük bir yankı yapmıştır. Filmin yönetmenliğini ise Edward Drake yapmıştır ve hem yapımcılığı hem de senaryosu da yine Edward Drake ile Corey Large ‘a aittir.

Cosmic Sin adlı film tam 1 saat 28 dakika sürmektedir ve şu ana kadar izleyenlerden yalnızca 2,5 IMDB puanı almıştır.

2021 yapımı Cosmic Sin film oyuncuları kimler?
Netflix orijinal yapımlarından olan Cosmic Sin adlı filmde birbirinden yetenekli ve başarılı ünlü isimler yer almaktadır. Filmde yer alan oyuncular şunlardır:

– Bruce Willis – James Ford rolünü üstlenmektedir.

– Frank Grillo – Gen. Eron Ryle rolünü üstlenmektedir.

– Brandon Thomas Lee – Braxton Ryle rolünü üstlenmektedir.

– Corey Large – Dash rolünü üstlenmektedir.

– Perrey Reeves – Dr. Lea Goss rolünü üstlenmektedir.

– C. J. Perry – Sol Cantos rolünü üstlenmektedir.

– Lochlyn Munro – Alex Locke rolünü üstlenmektedir.

– Costas Mandylor – Marcus Bleck rolünü üstlenmektedir.

– Adelaide Kane – Fiona Ardene rolünü üstlenmektedir.

– Eva De Dominici – Juda Saule rolünü üstlenmektedir.

– Mark Rhynard – Alliance Soldier rolünü üstlenmektedir.