TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Disney Plus ödeme hatası nedir, düzeldi mi? Disney Plus’tan hata üstüne hata!

Disney Plus ödeme hatası nedir, düzeldi mi? Disney Plus’tan hata üstüne hata!
15 Haziran 2022 - 17:36

Disney Plus artık Türkiye’de olurken kısa zamanda çok fazla talep görülmesi milyonları şaşırttı. Fakat kullanıcıların karşılaştığı ödeme hatası işleri karıştırdı. Üye olunurken ödeme hatası veren platform için araştırmalar başladı. Disney Plus ödeme hatası nedir, çözüldü mü? İşte detaylar…

Disney Plus ödeme hatası nasıl çözülür?
Disney Plus platformu içerikleri ile zenginliğini korumaktadır. Dizi, film, belgeseller ve çocuklar özel çizgi filmlerinin yer aldığı bu platform birçok kitleye hitap etmektedir. Dünyaca bilinen bu platform kısa süre önce Türkiye’de kullanıma açıldı.

Disney Plus kullanıcılarının karşılaştığı ödeme hatalarının neden olduğu merak konusu oldu. Sosyal medya üzerinden gündeme gelen ödeme hataları üyelik aşamasında sıkıntı çıkarmaktadır. Fakat bu sorunun ise yoğun talepten dolayı olduğu tahmin edilmektedir. Bunun yanı sıra ödeme yapılan banka ya da kredi kartının internete açık olup olmadığını kontrol ediniz. Disney Plus ödemesinin ısrarla gerçekleşmemesi halinde tarayıcı değişikliği yapılması tavsiye edilmektedir.

 

Disney Plus nasıl üye olunur?
– Disney+ adresine giriş yapın

– Üye ol butonuna basın

– İletişim bilgilerinden e-posta adresini girin

– Üyelik sözleşmesini onaylayın

Yukarıdaki işlemlerin tamamlanmasının ardından Disney Plus üyesi olabilirsiniz. Ücretli olan bu platform için aylık ücret 34,99 TL olarak açıklandı.