TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Esra Erol Ömür olayı ve gelişmeler! Esra Erol Ömür kimdir?

Esra Erol Ömür olayı ve gelişmeler! Esra Erol Ömür kimdir?
17 Haziran 2022 - 9:17

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da 30 yıldır süren bir hasret son buldu. Yaklaşık 3 sene önce evlendiği Seher Hanım’ın ısrarlarıyla Esra Erol’da programına başvuran Ömür Bey, biyolojik annesinin bulunmasını istemişti. Programa başvurusunda evlatlık olarak bir başka aileye verildiğini söyleyen Ömür Bey’in biyolojik annesi Nurcan Hanım canlı yayın sırasında programa telefonla bağlandı ve oldukça duygusal anlar yaşandı.

Esra Erol Ömür kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Ömür Bey’in biyolojik annesi Nurcan Hanım canlı yayına telefonla bağlandı. Nurcan Hanım, ‘’Yıllarca seni aradım, sen benim ilk göz ağrımsın. Bir gün programa çıkarsın diye her gün Esra Erol’u izledim. Seni görmeye geldim, göstermediler. Seni almamdan korktular. Baban da seni çok aradı. Lanet olsun seni verdiğim güne” sözlerini söyledi.

Başka erkeklere sattılar beni

Oğlu Ömür’ü bıraktıktan sonra yaşadıklarını anlatan Nurcan Hanım, ‘’14 yaşındayken Ömür’e 2 aylık hamileyken beni kötü yola saptırdılar. Başka erkeklere sattılar beni. Hepsini ispatlayabilirim size” ifadelerine yer verdi.

30 yıl hasret sonunda bitti

30 yıldır annesini arayan Ömür Bey’in hasreti Esra Erol’da programında sona erdi. Programın canlı yayınında birbirlerine kavuşan ve sıkı sıkı sarılan Ömür Bey ile Nurcan Hanım, gözyaşlarına hakim olamadı

Ömür Bey’in babası kim?

Nurcan Hanım, “Ömür’ün babasını da anlatır mısınız?” sorusuna şöyle karşılık verdi: “Adı Mustafa Şan, Gaziantep’te yaşıyor. O da Ömür’ü arıyormuş, onu da duydum. Hatta Ömür programa çıkmasaydı, o çıkacakmış. Bunları duyunca ‘Benim bulamadığımı o bulursa helal olsun’ dedim” sözlerine yer verdi.

Ömür Bey de annesinin sözleri üzerine şu ifadeleri kullandı:

“Buldu da galiba. Dün yayında anlatmadım. Askerdeyken iki kadın yanıma geldi. ‘Biz seni yıllardır arıyoruz, bizim kim olduğumuzu sorma. Biz seni biliyoruz, sadece iyi olduğunu bilmek için geldik’ dediler. Daha sonra o kadınları araştırdım ama bulamadım”

 

Ömür Bey kardeşlerine de kavuştu

Annesinin ikinci evliliğinden iki kardeşi olan Ömür Bey, canlı yayında bir sürpriz daha yaşadı. Ömür Bey, varlıklarından haberdar olmadığı kardeşlerine gözyaşları içinde sarıldı.