TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

EXXEN televizyondan izlenir mi? Akıllı TV EXXEN LCD televizyondan (kumandalı) nasıl izlenir, hangi markalarda var?

EXXEN televizyondan izlenir mi? Akıllı TV EXXEN LCD televizyondan (kumandalı) nasıl izlenir, hangi markalarda var?
28 Mayıs 2022 - 19:09

Maç, dizi film ve farklı yapımları bünyesinde bulunduran EXXEN, telefon, tablet ve bilgisayarlardan izleniyor. Kullanıcılar televizyondan da EXXEN izlemek isterken EXXEN televizyondan nasıl izlenir ve EXXEN televizyondan izlenir mi gibi soruların yanıtlarını araştırdı. Peki, EXXEN televizyondan izlenir mi?
Birçok yapımı bünyesinde bulunduran ve maç keyfi ile kullanıcılarına eğlenceli anlar yaşatan EXXEN’in televizyondan izlenip izlenmediği merak ediliyor. Bu keyfi LCD televizyondan kumanda ile izlemek isteyenler EXXEN televizyondan izlenir mi?, EXXEN LCD televizyondan (kumandalı) nasıl izlenir gibi konuları araştırıyor. Peki, EXXEN televizyondan izlenir mi? Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

EXXEN TELEVİZYONDAN İZLENİR Mİ?
EXEN belirli ürünlerde Akıllı TV’lerde televizyondan izleme imkanı bulunuyor.

Exxen Akıllı TV uygulaması şimdi Samsung, LG, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Philips, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton ve Hi-Level’da. Ayrıca Android TV uygulaması Apple TV, Mi Stick ve Mi Box’ta. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

EXXEN’E NASIL ÜYE OLUNUR?
Şimdi ister http://exxen.com’a girin, ister EXXENSPOR yazıp 9300’a SMS gönderin, hemen üye olun ve benzersiz Exxen Dünyasının keyfini ve futbolu doruklarda yaşamaya başlayın. Üyelik ve ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgiler http://exxen.com’da.