TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Guns Akimbo film fragman izle! Guns Akimbo film konusu oyuncuları nedir?

Guns Akimbo film fragman izle! Guns Akimbo film konusu oyuncuları nedir?
13 Haziran 2022 - 15:48

Guns Akimbo filmi
Guns Akimbo filmi Netflix’in orijinal yapımlarından olan bir filmdir. Aksiyon komedi türündeki film 27 Şubat 2020 tarihinde izleyicilerle buluşmuştur. Filmin yapımcılığı, senaryosu ve yönetmenliğini Jason Lei Howden tarafından üstlenilmiştir. Filmin süresi 1 saat 38 dakikadır. Filmin IMDb puanı ise 6.3’tür.

Guns Akimbo fragman izle

Guns Akimbo film konusu
Filmde Miles ve Nova isimli iki karakter vardır. Nova Miles’in eski kız arkadaşıdır ve Nova’ya ayrılmalarına rağmen çok aşıktır. Miles, Skizm isimli bir örgütün internet sitesinde buluşturup insanları dövüştürdüğü bir platform kurması ve yanlışlıkla bu platforma katılması sonucunda hayatı tamamen değişmiştir. Miles kendini tehlike ve belanın içinde bulur. Bir gün eline bağlanan silahlar ile uyanır ve işin günden güne daha kötüye gider. Skizm’in yıldızlarından Nix’in ilk rakibi olduğunu öğrenir ve hayatta kalabilme endişesiyle birçok korkusuyla karşı karşıya kalır.

Guns Akimbo filmi oyuncuları
Guns Akimbo filminin oyuncuları şu şekildedir; Mark Rowley, Daniel Radcliffe, Ned Dennehy, Natasha Liu Bordizzo, Samara Weaving, Rhys Darby, Grant Bowler, Edwin Wright, Richard Knowles, Milo Cawthorne.