TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? Bayram kredisi veren bankalar?

Hangi bankalar bayram kredisi veriyor? Bayram kredisi veren bankalar?
14 Haziran 2022 - 12:45

Kurban Bayramı’nın başlamasına kısa bir süre vatandaşlar her sene olduğu gibi 2022 yılında da bayram kredisi veren bankaların listesini gündemlerine almaya başladı. Türkiye’nin bir çok önemli bankası 3 ay erteleme fırsatıyla bayram kredisi verirken, bazı bankalar ise 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kredi fırsatı sunuyor. Vatandaşlar ise ‘’Hangi bankalar 3 ay ertelemeli 50 bin TL bayram kredisi veriyor?’’ sorusunun yanıtını öğrenmek için internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor.

Hangi bankalar 3 ay ertelemeli 50 bin TL bayram kredisi veriyor?

2022 Kurban Bayramı’nın başlamasına oldukça kısa bir süre kalırken, bu bayrama özel olarak bayram kredisi kampanyası başlatan bankaların hangileri olduğu da netlik kazandı. İşte 2022 bayram kredisi veren bankalar:

 

Akbank bayram kredisi 2022

“İhtiyaç Kredisi Başvurusu ile İhtiyaçlarını Erteleme! İhtiyaç anında kredin Akbank’ta. Kredine hemen başvur, ödemeye 3 ay sonra başla.” kampanyası başlatıldı. 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL ve üzeri için 24 aya kadar kredi fırsatı sunan Akbank’ta başvurular 100 bin TL’ye kadar yapılabilecek.

Akbank bayram kredisi fırsatından yararlanmak isteyenler kendilerine en yakın Akbank şubesine müracaat ederek bayram kredisi başvurusu yapabilirler. Ayrıca Akbank Mobil ve İnternet üzerinden 100.000 TL’ye kadar krediye başvuru yapılabiliyor.

Ertelemeli kredi başvurusu Akbank Mobil ve İnternet, Akbank Şubeleri ve 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nden yapılabilecek. Kredi koşulları şubelerde, Akbank Mobil ve İnternet ve 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nde farklılık gösterebilmektedir.

Ziraat Bankası bayram kredisi 2022

Türkiye’nin en önemli kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası tüketici kredisi pek çok ödeme seçenekleriyle vatandaşı karşılıyor. 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri olan krediler için 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Fakat kredi için şahsi veya maddi teminat alınmaktadır.

Halkbank bayram kredisi 2022

Bireysel başvuru yapan vatandaşlara 36 ay vade ile 10 bin TL’ye kadar bayram kredisi veren Halkbank’ın bayram kredisi başvuruları “Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesinden” yapılabiliyor. Kredi başvuruları onaylanan kişiler ise kredilerini yine “Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitesinden” kolaylıkla kullanabilmektedir.

Halkbank bayram kredisi şartları ise şu şekildedir:

En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.