TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

İclal Aydın Üç Kız Kardeş’den ayrıldı mı? Üç Kız Kardeş Nesrin öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

İclal Aydın Üç Kız Kardeş’den ayrıldı mı? Üç Kız Kardeş Nesrin öldü mü, diziden ayrılıyor mu?
14 Haziran 2022 - 19:44

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Üç Kız Kardeş isimi dizi, her hafta Salı akşamları Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Üç Kız Kardeş dizisi sezon finaliyle birlikte ekranlara kısa süreliğine veda ediyor.

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisi, her bölümü ile büyük beğeni topladı ve kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Yaz döneminin gelmesiyle birlikte Üç Kız Kardeş dizisi de, ekranlara kısa süreliğine veda ederek yeni sezona hazırlanmaya başlayacak.

Dizinin konusu ve oyuncu kadrosuyla kısa sürede dikkatleri üzerine toplayan Üç Kız Kardeş dizisi, sezon final bölümüyle ekranlara gelirken dizinin sezon finali bölümünde Türkan, Dönüş ve Derya’nın annesi Nesrin’in yatakta baygın halde bulunduğu gösteriliyor. Dizinin müdavimleri ise Nesrin karakterinin yeni bölümlerde olup olmayacağını merak ediyor.

Üç Kız Kardeş Nesrin öldü mü, diziden ayrılıyor mu?
İclal Aydın’ın kaleme aldığı ve dizi olarak televizyona uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, her hafta Salı akşamları Kanal D ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. Saat 20.00’de ekranlara gelen dizi çok sayıda izleyicisini bir süreliğine ekran başına kilitliyor.

7’den 70’e herkesin ilgiyle takip ettiği Üç Kız Kardeş dizisi, sezon final bölümüyle herkesi şaşkına çevirirken dizinin hem başrol oyuncusu hem de hikaye yazarı İclal Aydın’ın dizinin yeni bölümlerinde yer almayacağı anlaşıldı.

Milyonlarca izleyici Nesrin karakterini yatakta baygın halde olduğunu görürken öldüğü düşünülüyor ve dizideki akıbeti sorgulanıyor. Dönüş, annesi Nesrin’i yatakta baygın olarak bulduktan sonra ağlayarak babasına seslenirken Nesrin’in nefes almadığı söyleniyor. Herkes Nesrin’in öldüğünü düşünmeye başlıyor.

Nesrin yani İclal Aydın’ın akıbeti ile ilgili edinilen bilgilere göre Nesrin karakterinin kalp krizi geçirerek diziden ayrılacağı öğrenildi. Mine’nin bebek itirafına çok üzülen ve kalp krizi geçiren Nesrin’in senaryo gereği hayatını kaybedeceği öğrenildi. Bu nedenle İclal Aydın, dizinin yeni sezon bölümlerinde olmayacak.