TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Jack Ryan 3. Sezon çıkış tarihi?

Jack Ryan 3. Sezon  çıkış tarihi?
25 Mayıs 2022 - 14:34

Jack Ryan 3. Sezon: Çıkış tarihi, çekimler, oyuncular, olay örgüsü ve bilmeniz gereken her şey

Tom Clancy tarafından yazılan romanlara dayanan Amazon Prime orijinal şovu ‘Jack Ryan’, bu dünyanın şeytani planlarını ve siyasi oyunlaını ortaya çıkaran CIA’in bir finansal analiz uzmanı olan Jack Ryan karakterini içeren popüler bir aksiyon gerilim dramasıdır.

Gösteri Graham Roland ve Carlton Cuse tarafından serileştirildi. Bu aksiyon gerilim filmi, dünya çapında neler olup bittiğinin ve birçok ülkenin gizli operasyonlarının en iyi örneğidir. Dizi ayrıca Jack Ryan’ın günlük masa başı işinin kariyerindeki fırtınalı değişimi de vurguluyor.

Jack Ryan’ın ilk sezonunun 2018’de (31 Ağustos) yeniden gösterime girmesinden sonra, bu gösteri, oyuncu kadrosu ve fantastik hikayesi için oldukça fazla popülerlik ve olumlu eleştiriler topladı.

Ama aynı zamanda bu dizi dünyanın güncel olaylarını tam olarak takip etmediği için çok eleştiri aldı. IŞİD topraklarından başlayarak Venezuela’nın başkanlık meselelerine kadar siyaset dünyasının eşzamanlı gerçeklerini keşfeden bu gösteri, bize birçok beyin fırtınası olayı sundu. İkinci sezon bir süredir yayında ve bir sonraki sezon da yolda olduğuna göre, Jack Ryan Sezon 3 hakkında bir tartışma yapalım.

Jack Ryan Haberleri
’19 ve ’20. bölüm arasındaki dönemde, bu dizi Şov Yapıcı pozisyonundaki değişikliği de içeren bazı köklü değişikliklerden geçti. İkinci sezonun tamamlanmasından hemen sonra, önceki showrunner Cuse prodüksiyondan ayrıldı. Ardından David Scarpa unvanı aldı ancak bir süre sonra da istifa etti. Sonra Paul Scheuring geldi ama kısa bir süre sonra kişisel sorunlar nedeniyle ayrıldı, sonunda Ocak 2020’de Vaun Wilmott mevcut Showrunner olarak ilan edildi.

Peki, Jack Ryan 3. Sezon aslında ne zaman geliyor? Raporlara göre, çekimler 2021 yılının Mayıs ayında başladı ve bu yıl Ekim ayının ortasında tamamlandı. Post prodüksiyon çalışmaları oldukça uzun bir zaman alacaktır. John Krasinski’nin verdiği ipuçlarına göre Jack Ryan 3. Sezon, 2022’nin ikinci çeyreğinde dijital platformumuzda yer alacak.

Jack Ryan 3. Sezon Çekimleri Ve Çıkış Tarihi: Başlangıç Tarihi Ne Zaman?
Üçüncü sezonun 2021 yılının Ekim ayının ortasına çekildiği (Son Tarih aracılığıyla) doğrulandı, bu da gösterinin şu anda post prodüksiyon aşamasında olduğu anlamına geliyor.

Dizi şu ana kadar Birleşik Krallık, Kolombiya, Rusya, Kanada, Fas ve ABD dahil olmak üzere birden fazla yerde çekildi bu nedenle gelecek bölümlerde eşit çeşitlilikte bir yayılma bekleyebiliriz.

Ne yazık ki, henüz prömiyer tarihi yok. Ancak, yakında piyasaya sürüleceği konusunda bazı spekülasyonlar var. Jack Ryan oyuncusu John Krasinski, hayranları daha fazla kızdırmak için Instagram’a gitti. Süresi dolmuş bir Instagram hikayesinde, dizinin ana karakteri, 3. sezonun 2022’nin ikinci çeyreğinde bir ara prömiyer yapacağını önerdiğinde bir bahar sürümüne atıfta bulundu.

Bu, onu Mart başı ile Mayıs sonu arasında bir yere yerleştirir. Kalbiniz sadece heyecanla yarışmak üzereyse, Amazon 2022’de herhangi bir duyuru yapmadığından bir dakika bekleyin. Ancak sizi tüm çıkış tarihi haberlerinden haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Jack Ryan 3. Sezon Çekimleri

Üretimin dünyayı dolaşan doğası da onu özellikle zor bir iş haline getirdi.

Gösteri sorumlusu Carlton Cuse, The Hollywood Reporter’a verdiği demeçte, “Üç kıtada dört farklı yönetmenle ve genellikle iki ve bazen üç ekibin aynı anda çekim yaptığı sekiz bölümün tamamında çalışmak lojistik açıdan zordu” dedi.

Dizinin ne kadar sürdüğünü merak ediyorsanız, Cuse TV Insider’a ilk sezon hakkında şunları söyledi:

“İlk bir buçuk yılımızı bunu yazmakla geçirdik. Sonra bunu yapmak bir buçuk yılımızı aldı. Üç kıtada beş şehirde çektik.”

Yönetici yapımcı Graham Roland şunları ekledi: “Aslında mekanlara gitmemiz gerekiyordu. Seyirciyi kandıramazdık.”

Bunu akılda tutarak, gecikmeyi hemen hemen affedebiliriz.

Jack Ryan 4. Sezon Hakkında
Tüm bu belirsizlikler sizi biraz düz hissettirdiyse, Jack Ryan’ın dördüncü sezon için görevlendirildiğini öğrenmekten memnun olacaksınız. Haber, Deadline üzerinden bir makale ile doğrulandı.

Ayrıca Michael Peña’nın AWOL hayranlarının favorisi Abbie Cornish’ten Dr Cathy Mueller’den bir geri dönüşle birlikte kadroya katılacağını da biliyoruz (bu iki bomba hakkında daha fazla bilgi aşağıda).

 

Jack Ryan 3. Sezon: Amazon’da Yayınlanacak mı Ve Kaç Bölüm Var?
Birinci ve ikinci sezonlar yalnızca Amazon Prime Video’da yayınlandı ve üçüncü sezon da bu modeli izleyecek.

İlk iki sezonun her biri sekiz bölümden oluşuyordu, bu yüzden üçüncü sezondan da aynısını beklerdik.

Jack Ryan 3. Sezon Amazon da

Jack Ryan 3. Sezon Kadrosu: İçinde Kimler Var?
John Krasinski açıkça Ryan rolüne devam edecek.

Roland, Variety’ye, şovun başrolünü seçmeye geldiğinde, iş için sadece bir adam olduğunu söyledi.

Roland, “Gittiğimiz ilk kişi oydu,” dedi. “Jack Ryan’ın süper gücü inatçılığı, kararlılığı ve her şeyden çok beynidir. Bence John’da buna sahip. O çok zeki bir adam… performansıyla kendini gösteriyor. Ve aynı zamanda başrol oyuncusu.

“O bağlanabilirliğe, bu tür bir Tom Hanks faktörüne sahip. Kendinizi gerçekten görebileceğiniz o klasik kahramanı oynayabilir.”

Kendisini role çeken şeyin ne olduğu hakkında The Independent’a konuşan Krasinski şunları söyledi: “Jack’te kesinlikle The Office [Jim Halpert]’teki karakterimin sahip olduğu sıradan bir nitelik olduğunu düşünüyorum ve sanırım ben de buna bağlandım.

Jack Ryan 3. Sezon Kadrosu

“Çocukken ‘Ah, Jack Ryan olabilirdim’ diyen bir inek yanım vardı, oysa Süpermen olamazdım. Gerçek bir insan olan bir adamı oynamanın öyle bir çekiciliği var ki, görebileceğiniz gibi.”

Görünüşe göre Greer, ikinci sezonda ortalığı kasıp kavuran kalp sorunları göz önüne alındığında nihayet saha çalışmasını bitirdi. Esir tutulduktan sonra güzel bir masa başı görevi kazandığını söyleyebiliriz.

Bu İçerik İlgini Çekebilir:Hanna 4. sezon Çıkacak mı?

 

Greer’in daha idari bir rol üstlenmesi muhtemel olduğundan, Ryan’ın yeni bir saha ortağına ihtiyacı olacak.

Daha önce CIA saha görevlisi Mike November’ı oynayan Michael Kelly’nin geri dönemeyeceği düşünülüyordu. Ancak o zamandan beri Deadline tarafından gelecek bölümlerde yer alacağı bildirildi.

Betty Gabriel (Get Out, Clickbait), Marianne Jean-Baptiste’in (Blindspot) yerine İstasyon Şefi Elizabeth Wright’ı aldı. Yayına göre, Baptiste “yaratıcı farklılıklar” nedeniyle rolü bıraktı.

Diğer yeni oyuncu kadrosu şunları içeriyor:

James Cosmo (Karanlık Materyalleri, Game of Thrones) Luca olarak
Peter Guinness (Lanetli) Petr olarak
Nina Hoss (Vatan) Alena olarak
Alexej Manvelov (Ölmeden Önce) Alexei olarak
Amazon ayrıca Michael Peña’nın açıklanmayan bir rolle oyuncu kadrosuna katılacağını da duyurdu. Ancak, Peña hayranları onun görünmesi için dördüncü sezona kadar beklemek zorunda kalacak. Peña’nın kredileri arasında Ant-Man filmleri, Tom ve Jerry’nin canlı aksiyon animasyonunda Terence, American Hustle ve Netflix dizisi Narcos: Mexico yer alıyor.

Jack Ryan 3. Sezon Konusu: Ne Olacak?
Deadline’a göre Ryan, bir komploya sürüklendikten sonra üçüncü sezonda CIA’den kaçan bir kaçak ve “uluslararası haydut bir grup”. Aynı anda hem kendisine hem de kamu yararına karşı iş başında olan hain güçleri durdurmaya ve hayatta kalmaya çalışıyor.

Jack Ryan 3. Sezon Konusu

Jack Ryan 3. Sezon Fragmanı: Ne Zaman İzleyebilirim?
Henüz değil. Fragmanlar genellikle prömiyerden önceki ayda gelir, bu yüzden bu çok önemli tarihi öğrendiğimizde daha iyi bir fikrimiz olacak.