TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Lost Bullet fragman izle! Lost Bullet konusu oyuncuları kim?

Lost Bullet fragman izle! Lost Bullet konusu oyuncuları kim?
14 Haziran 2022 - 17:43

Film severler internet üzerinden merak ettikleri filmleri araştırmaya devam ediyor. Son günlerde aranan filmlerden biri de Lost Bullet filmi oldu. Peki Lost Bullet filmi oyuncuları kimler? Lost Bullet filmi konusu nedir? Lost Bullet filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Lost Bullet filmi
Lost Bullet filmi aksiyon, gerilim türünde Netflix platformunda 19 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin yapımcılığı ve senaryosunu alban Lenoir, Guillaurne Pierret; yönetmenliği ise Guillaume Pierret tarafından üstlenilmiştir. Film 1 saat 32 dakika ve IMDb puanı 6.2’dir.

Lost Bullet filmi konusu nedir
Lost Bullet filminde modifiye araçlar konusunda soygun yapan bir suçlunun son işinde yakalanması anlatılır. Polis yakaladığı soyguncuya reddedilemeyecek bir teklif yapar. Bu soyguncunun artık soygun yapmaması ve polis araçlarını modifiye etmesi teklif edilmiştir. Daha sonra bir polis şefi öldürülür ve bu süreç oldukça karışır. Soyguncunun üzerine cinayet suçu atılmak istenir ve kendini aklamaya çalışır. Cinayetin işlendiği mermi bir aracın içindedir ve soyguncu bu kanıta herkesten önce ulaşmak için mücadele eder.

Lost Bullet filmi oyuncuları
Lost Bullet filminde yer alan oyuncular şu şekildedir; Alban Lenoir Lino karakterini, Pascale Arbillot Moss karakterini, Nicolas Duvauchelle Areski karakterini, Lino Lenoir Enfant Areski karakterini, Ramzy Bedia Charas karakterini, Anne Serra Femme Areski karakterini, Stefi Celma Julia karakterini, Thibaut Evrard Lieutenant Bruno karakterini, Rod Paradot Quentin karakterini, Damien Leconte Policier Commissariat karakterini, Sebastien Lalanne Marco karakterini, Stephen Scardicchio Policier BAC karakterini, Arthur Aspaturian Kad karakterini, Alexandre Philip Jeff karakterini ve Patrick Medioni Jacques karakterini canlandırmaktadır.