TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Margot Robbie’nin Başrolde Olduğu Yeni Bir “Ocean’s 11” Filmi Geliyor!

Margot Robbie’nin Başrolde Olduğu Yeni Bir “Ocean’s 11” Filmi Geliyor!
21 Mayıs 2022 - 17:31

Margot Robbie’i 1960’larda geçecek bir “Ocean’s” filminde başrol olacak.

Margot Robbie’nin başrol oynadığı yeni bir “Ocean’s Eleven” filmi Warner Bros. tarafından geliştirilme aşamasında. Dört kez Emmy kazanan Jay Roach (Bombshell), filmi yönetmek istiyor.

Senaryosunu Carrie Solomon’ın yazdığı filmin Avrupa’da 1960’lı yıllarda geçeceğini duysak da konusuyla ilgili daha fazla ayrıntı gizli tutuluyor.

Yönetmen Steven Soderbergh, “Ocean’s 11” ile 1960 yılındaki Rat Pack’li “Ocean’s 11” filmine dayanan “Ocean’s” soygun serisini 2001’de başlattı. George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon ve Julia Roberts’ın başrol oynadığı film, dünya çapında 450 milyon doların üzerinde hasılat elde etti ve başarısı devam filmlerini getirdi. Ocean’s 12 (2004), Ocean’s 13 (2007) ve 2018’in kadın merkezli “Ocean’s 8″i dahil.

Robbie şu anda Warner Bros. ile yönetmen Greta Gerwig’in yakında çıkacak olan filmi “Barbie” için çalışıyor. Oyuncu ayrıca David O. Russell’ın “Amsterdam”ı, Damien Chazelle’in “Babylon”u, Wes Anderson’ın “Asteroid City”si ve Justin Kurzel’in “Ruin”i gibi büyük heyecanla beklenen filmlerin kadrosunda.

Roach kısa süre önce Fox News draması “Bombshell”i yönetti ve bu da Robbie’ye ikinci Oscar adaylığını getirdi.