TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Mükremin Gezgin hapise girecek mi?

Mükremin Gezgin  hapise girecek mi?
20 Haziran 2022 - 17:02

TikTok üzerinden hamilelik taklidi yapan Mükremin Gezgin, oğlu Onur’u doğurduğunu hastanede çekildiği bir fotoğrafa duyurmuştu. Sosyal medya kullanıcıları ise ikiye ayrılmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan karar geldi.
Mükremin Gezgin, uzun zamandır sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla kendini hamile gibi gösteriyordu. Takipçilerinin hoşuna gittiğini düşünen Mükremin, bazı ünlü isimlerin tepkisini almıştı. Sonrasında gelişen hukuki olaylar ünlü fenomenin sevenlerini şaşkına çevirdi.

Soruşturma başlatıldı
Mükremin Gezgin, ultrason fotoğrafıyla çektiği bir videoda hamile olduğunu duyurmuştu. Sonrasında ismini Onur koyduğu oğlu için birçok video yayınlamıştı. Hayranlarını eğlendirmek için yaptığını belirten Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde bir hastanede elinde bebekle fotoğraf yayınlayarak doğurduğunu duyurmuştu. Birçok ünlü ismin tepki göstermesiyle birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bu duruma sessiz kalmadı.

TikTok’ta 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Mükremin Gezgin, son zamanlarda kendini hamile olarak gösterdiği videolarla gündeme gelmişti.

Bir hastanede doktorla birlikte fotoğraf paylaşan Mükremin Gezgin, doğurduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Bergüzar Korel gibi birçok ünlü ismin tepki göstermesi sonucunda, Gezgin’e destek çıkan isimler de olmuştu.

Aldığı tepkilerden sonra Gezgin, kendisini açıklamak için video yayınlamıştı. Takipçilerinin hoşuna gittiğini düşünen fenomen, hayranlarından özür diledi.

 

Mükremin Gezgin’in hastaneyi ve doktoru nasıl ikna ettiği çok konuşuldu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bu olaya sessiz kalmadı. Hastane ve o doktor hakkında soruşturma başlattı.

Mükremin Gezgin içinde soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı hayasızca hareketler ve teşhircilik suçlarından soruşturma açtı.

Bu konu hukuken uzun sürecek ve Mükremin Gezgin’in hapis cezası alacağı iddia ediliyor.