TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Nur Tuğba Namlı’nın eşi Mustafa Namlı hakkında bilgiler

Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Nur Tuğba Namlı’nın eşi Mustafa Namlı hakkında bilgiler
20 Haziran 2022 - 10:49

Hafta içi her gün sabahleyin ekranlardaki yerini alan ‘Neler Oluyor Hayatta?’ adlı sabah programının sunucularından biri olan Nur Tuğba Namlı’nın hayatı merak edilmeye başlandı. Programın takipçileri, Nur Tuğba Namlı hakkında pek çok detayı merak ederken eşi Mustafa Namlı da dikkatlerden kaçmadı. Peki, Nur Tuğba Namlı’nın eşi Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı nerelidir? İşte detaylar…

Nur Tuğba Namlı kimdir?
Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta?’ adlı sabah programında Hakan Ural ile birlikte sunuculuk yapan Nur Tuğba Namlı’nın ve eşi Mustafa Namlı’nın hakkında pek çok detay merak ediliyor.

1983’te doğan Nur Tuğba Algül, başarılı spiker Gülgün Feyman’dan sunuculuk eğitimi almıştır. Bu eğitiminin ardından ise ekranlara ilk adımını haber spikeri olarak atmıştır.

İlk, SkyTürk kanalında gece haberlerini sunmaya başlayan Algül uzun bir süre burada mesleğine devam etmiştir. Ardından NTV’ye transfer olarak haber spikerliğine devam etmiştir.

Daha sonra TV8 ekranlarında boy göstermeye başlayan başarılı isim, “Ütopya Panorama” adlı programının sunuculuğunu yapmıştır. Daha sonra ise yine aynı formatta ilerleyen Survivor programının kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama programında Hakan Hatipoğlu’yla beraber sunuculuk yapmıştır.

2015’te Mustafa Namlı’yla evlenen Nur Tuğba Algül’ün devam eden evliliğinde biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuğu vardır.

Mustafa Namlı kimdir?
Nur Tuğba Algül ile 2015’te dünya evine giren Mustafa Namlı’nın iş adamı olduğu bilinmektedir. Çift, bir kız bir erkek olmak üzere iki çocuğa sahiptir.