TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Scoob film konusu nedir? Scoob filminin oyuncuları!

Scoob film konusu nedir? Scoob filminin oyuncuları!
23 Haziran 2022 - 11:38

Scoob filminin konusu
Her sahnesinin eğlence dolu olduğu aksiton ve komedi türü olarak hazırlanan Scoob filmi, hemen herkesin çok sevdiği çizgi film Scooby Doo’nun beya perdeye uyarlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Scooby ve Shaggy’nin ilk karşılaşmaları ve tanışmaları sonrasında ömür boyunca süren bir dostluğu devam ettirmelerini anlatan filmde dedektif olmak isteyen Fred, Velma ve Daphne ile güçlerini birleştirerek beraber hareket etmeye odaklanan Scooby ve Shaggy, kısa bir süre sonra ünlü Mystery Inc.’i kurarlar.

Başlarına gelen çok sayıda zorlu vakayı kolaylıkla çözen ekip, kariyerlerinin en zorlu gizemi ile karşı karşıya kalmak zorunda kalırlar. Çünkü efsanevi hayalet köpek Cerberus’un dünyaya salınacak olan komplonun haberini almışlardır. Bir an önce harekete geçmek isteyen ekipten Scooby, bu süreç içerisinde kendisinin de bilmediği gizli bir mirası olduğunu öğrenir.

Hanna – Barbera’nın ölümsüz eserinden birisi olan Scooby Doo’da Shaggy ve Scooby Doo’nun tanışmaları, dostlukları ve başlarına gelen ilginç olayların ele alındığı film tam 1 saat 33 dakika sürüyor. Vizyona girdikten sonra çok fazla olumlu yorumlar alan Scoob filminde çocuklar eğlenceli zamanlar yaşadıkları kadar yetişkinler de sıkılmadan izleyebilirler.

Scoob filminin oyuncuları
Frank Welker, Will Forte, Zac Efron