TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Ses parçası kaydı: Netflix’teki “365 Gün: Bu Gün” bölümündeki hata hayranlarını eğlendirdi

Ses parçası kaydı: Netflix’teki “365 Gün: Bu Gün” bölümündeki hata hayranlarını eğlendirdi
21 Mayıs 2022 - 16:32

Ses parçası kaydı: Netflix’teki “365 Gün: Bu Gün” bölümündeki hata hayranlarını eğlendirdi.

Tıpkı selefi gibi, erotik gerilim filmi “365 Gün: Bu Gün” Netflix’te çok başarılı.Yayınlandığı gün, film birkaç ülkede Netflix listelerinde bir numaraya yükseldi. Birçoğu için, değersiz fiske bir araba kazası gibi görünüyor, sadece uzağa bakamıyorsunuz – bu yüzden yayınlandıktan kısa bir süre sonra, diğer şeylerin yanı sıra , sona doğru muhteşem bir bükülme , sosyal medyada alaycı yorumlara neden oldu .

Ancak film, izinin Netflix’e kadar uzanması muhtemel bir teknik hatayı da gizliyor . Bir izleyici Twitter’da yazdığı gibi , ses parçası bir sahnede kaymış – kesinlikle kaçınılması gereken bir aksaklık, bu da dünyanın en büyük yayın hizmeti için şaşırtıcı.

“365 Gün: Bu Gün”: Bir sıçrama sesi çok erken geliyor
54. dakikada Laura’nın annesini arayıp Massimo ile yaşadığı hayal kırıklığını anlatıp cep telefonunu denize atması sahnesinden bahsediyoruz. Suya çarpma ile bağlantılı bir su sıçraması sesi var, ancak bu bir an için çok erken duyulabilir. Her nasılsa orada resim ve film müziği karıştı. Her durumda, fan alay eder:

“‘365 Days’, o anı tamam olarak kabul etmemizi sağladı.”
Kabul etmek gerekir ki, bir bakıma bu hata, devam filminin her köşe başında yaydığı özel B-film cazibesine bile katkıda bulunuyor. Bu yüzden kesinlikle gülünecek yeterince şey var ve bu sadece finalde kapsamlı bir çatışmaya sahip olan senaryodan kaynaklanmıyor.

“365 Gün 3” muhtemelen çoktan bitti
Bu arada, şimdi yayınlanan ikinci bölüm büyük olasılıkla dizinin sonu değil: kitap üç ciltten oluştuğu için en az üç film mümkün ve Netflix de bundan yararlanmak istiyor.