TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Seversin dizisi tekrarı saat kaçta? Seversin dizi tekrarı hangi günlerde?

Seversin dizisi tekrarı saat kaçta? Seversin dizi tekrarı hangi günlerde?
06 Haziran 2022 - 17:00

Merakla beklenen ve yayınlandığı gün sevilerek izlenen Seversin dizisinin tekrarlarının ne zaman olacağı seyirciler tarafından araştırılıyor. Peki gerek konusuyla gerek oyuncu kadrosuyla sevilen dizi Seversin’in tekrarı ne zaman olacak? Seversin dizi tekrarı ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Seversin dizisi tekrarı
Seversin dizisinin senaryosu Barış Erdoğan ve İlker Arslan tarafından kaleme alındı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor. Dizinin başrollerini İlayda Alişan ve Burak Yörük paylaşıyor. Dizinin diğer başarılı oyuncuları ise Nergis Kumbasar, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi, Hazal Benli, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Hazal Benli, Elif Çağkın, Ceren Yıldırım, Nihayet Şahin ve Yağmur Gurur gibi isimler de yer alıyor. Dizide kızların çok sevdiği oyuncu Tolga Tuna ile Asya’nın aşkı anlatılıyor.

Seversin Dizi Tekrarı

Seversin dizisinin ilk bölümü 25 Mayıs tarihinde seyirciyle buluştu. Dizinin ilk tekrarı aynı gün ilk bölüm bittikten sonra saat 22.30 ve 01.30’da yayınlandı. Dizi 2 Haziran Perşembe günü 00.15’te, 4 Haziran Cumartesi saat 16.00 ve 00.30’da, 5 Haziran Pazar günü 20.00 ve 01.30’da, 6 Haziran günü saat 22.30’da ve 7 Haziran Salı saat 00.15’de diziyi kaçıran ya da yeniden izlemek isteyen seyirciler için tekrar ekranlara gelecek.