TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Survivor Atakan diskalifiye mi oldu? Survivor Atakan ceza mı aldı?

Survivor Atakan diskalifiye mi oldu? Survivor Atakan ceza mı aldı?
06 Haziran 2022 - 17:28

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star’ın merakla beklenen 126 bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümde nefeslerin tutulduğu yarışmanın bu akşam yayınlanacak bölümüne ise Atakan ve Adem arasındaki kavga damga vuracak. Peki, Survivor Atakan diskalifiye mi olacak? Survivor 2022 Atakan Arslan ceza alacak mı, elenecek mi, diskalifiye mi oldu? Ayrıntılar haberimizde…
Survivor 2022’nin bugünkü yeni bölümünde dokunulmazlık oyununda Adem ve Atakan birbirleriyle tartışıyor. Tartışma ve kavga görüntülerinin ardından bazı izleyiciler, Survivor Atakan diskalifiye mi olacak? Survivor 2022 Atakan Arslan ceza alacak mı, elenecek mi, diskalifiye mi oldu? merak etti. İşte detaylar…

SURVİVOR ADEM VE ATAKAN NEDEN KAVGA EDİYOR?

Survivor All Star’ın bu akşam yayınlanacak olan 126. bölümünde ortalık karışıyor. Atakan, parkurda önüne geçen rakibi Adem’e birkaç kez tekme atıyor. Adem’in “Ben sana vurursam görürsün bak” demesiyle ortalık bir anda karışıyor ve Adem ve Atakan birbirinin üstüne yürüyor.

SURVİVOR ATAKAN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Dokunulmazlık oyunu için mücadele eden ünlüler ve gönüllüler takımından Atakan ve Adem bir oyunda karşı karşıya geliyor. Atakan, yarışma sırasında önüne geçen Adem’e birkaç kez tekme atıyor. Parkurda bir şey söylemeyen Adem ise oyunu tamamladıktan sonra “Ben sana vurursam görürsün” diyerek tepki gösteriyor.

Adem’in sözü karşısında sinirlenen Atakan ise “Gel vur bakalım” diyerek yerinden kalkarak Adem’in üstüne yürüyor. Öfkeyle birbirini üzerine yürüyerek bağıran Atakan ve Adem sakinleşmeyince araya takım arkadaşları giriyor. İkili arasında nelerin yaşandığı ise bu akşam yayınlanacak olan bölümde belli olacak.