TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Survivor’da kim elendi? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor’da kim elendi? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!
19 Haziran 2022 - 16:15

Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam kimin elendiği merak ediliyor. Eleme konseyi sonrasında adaya veda eden isim belli oldu. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda bireysel yarışmalar tamamlandı. Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyununu Nagihan kazandı. Survivor’da en son Atakan ve Anıl Berk Baki’nin elenmişti ve yeni takımlar oluşmuştu. Bireysellik mücadeleleri başladı ve çeyrek finale kalacak isimler belli olmaya başladı. Yarışmanın müdavimleri Survivor kim elendi? Sorusuna yanıt arıyorlar. İşte 19 Haziran 2022 Survivor kim elendi? Survivor’da veda eden isim hakkında bilgiler…

Rakiplerini teker teker eleyip finale çıkan Nagehan ve Adem ikilisi üçüncü dokunulmazlık için kozlarını paylaştı. Final oyununda üçüncü dokunulmazlığı kazanan yarışmacı 4-1’lik skorla Nagehan Karadere oldu. Dokunulmazlık kolyesini kazanan Nagehan aynı zamanda ödülün de sahibi oldu.

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2022 All Star yarışmasında üçüncü dokunulmazlığı Nagihan kazandı.

Survivor’da kim aday oldu?

Bu akşam eleme adayı belli oldu. Survivor’da haftanın eleme adayını Nagehan Karadere belirledi. Ada konseyinin ardından Nagehan tarafından seçilen haftanın üçüncü eleme adayı Hikmet Tuğsuz oldu.

Survivor’a kim veda etti?

Survivor’da bu akşam beklenmedik veda yaşandı. Sürpriz veda eden isim herkesi şaşırttı. 2017 Survivor’ının şampiyonu Ogeday Girişken Survivor’a veda eden isim oldu.