TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Survivor’da kim elendi? SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da kim elendi? SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
01 Haziran 2022 - 22:22

Survivor All Star’da 31 Mayıs akşamı ünlüler ve gönüllüler, haftanın son dokunulmazlık yarışında karşı karşıya geldi. İki takım yarışmacıları, hem son eleme adayını da kendi takımından çıkarmamak ve ödülün de sahibi olmak için mücadele ettiler. Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında son elenme adayı Batuhan olmuştu. Ve bugün Survivor All Star’da elenen isim belli oldu…

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Eleme adayları bu hafta ünlüler takımında Anıl, Ayşe, Sema olarak belirlenmişti. Dokunulmazlık oyununda gönüllüler kendisini garanti altına alırken ünlüler de bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı.

Ünlüler takımında Adem’in performans birincisi olmasından dolayı Batuhan direkt eleme adayı olarak potaya girdi. Böylece bu haftanın eleme adayları kırmızı takımdan Anıl, Ayşe, Sema ve Batuhan olarak belirlendi.

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU!
Ve Survivor All Star’da yapılan oylama sonucu eleme potasında bulunan isimler arasından Survivor’a performansıyla damga vuran yarışmacılardan Sema veda eden isim oldu.

SURVİVOR SEMA NELER SÖYLEDİ?
Sema’nın elendikten sonraki ilk yorumları şöyle oldu: Çok zorlu bir Survivor yaşadım, herkes gibi. İkisinde de bu kadar zorlanmamıştım. Bunu biliyorum ki benim 4-5 ayın sonunda kafam gidiyor. Özlem beni vurmaya başlıyor. Pes etme diye kendime söylemiştim. Burası çok duygusal olan insanların yeri olmadığını biliyorum. Çok mutluyum, burada olmaktan, buraya layık görülmekten çok mutluyum. Buradan giderken de ağlayarak da gitmek istemiyorum. Herkesi özleyeceğim. Beni performans birincisi yapan rakiplerime ve Nagihan’a teşekkür ediyorum.