TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Teşkilat Yıldırım diziden ayrıldı mı? Teşkilat Yıldırım öldü mü?

Teşkilat Yıldırım diziden ayrıldı mı? Teşkilat Yıldırım öldü mü?
30 Mayıs 2022 - 7:28

Usta oyuncu Gürkan Uygun’un Teşkilat dizisinden ayrıldığı haberi hayranlarını şok etti. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler internete yöneldi. Teşkilat Yıldırım öldü mü, diziye veda mı etti? Gürkan Uygun Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? İşte soruların yanıtları…

TRT 1’in başarılı dizisi Teşkilat’ın bir sezonu daha sona erdi. Kaliteli kadrosu ve senaryosuyla oldukça sevilen Teşkilat’ta dün yayınlanan 48. bölümle beraber sezon finali yapıldı. Dizinin sezonu tamamlamasıyla beraber ise ayrılıklar art arda geldi. Ekranların en usta oyuncularından olan ve Teşkilat dizisinde Yıldırım karakterine hayat veren Gürkan Uygun’un diziden ayrıldığı öğrenildi.

Teşkilat Yıldırım öldü mü, diziye veda mı etti?

TRT 1’de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) içerisinde yaşananları konu edinen Teşkilat dizisinde ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak dizide Yıldırım karakterini canlandıran Gürkan Uygun’un da yapıma veda ettiği öğrenildi.

Gürkan Uygun Teşkilat dizisinden ayrıldı mı?

Teşkilat’ta Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yıldırım karakteri yayınlanan sezon finali bölümünde hayatını kaybetti ve dizideki hikayesi sona erdi. Ayrıca dizide Tövbekar karakteriyle yer alan Hakan Boyav da karakterinin dizide bir ihanet sonucu öldürülmesiyle diziden ayrıldı.

Teşkilat son bölümde neler oldu?

Yıldırım’ın yakalanmasıyla beraber Şirket’in faaliyetlerine ait olan belgelerle beraber büyük bir operasyon hazırlığı başlatılır. Kayıplarının yasını tutan ekip üyeleri karışık duygular yaşarken, Şirket’i ortadan kaldırmaları halinde ailelerine kavuşacak olmanın heyecanını hisseder. Serdar ise tüm bu olanların ardından Zehra sayesinde uzun süre sonra geleceği umutla bakmaya cesaret etmeye başlar.

Serdar ile Zehra çıkacakları büyük görev öncesinde her zamankinden daha yakınlaşırlar. Yıldırım ile ilgili kritik istihbarat bilgileri ele geçiren ekip, operasyonun ilk adımını atar. Yeni bir hayata başlamak isteyen ekibin ödeyecekleri bedelden haberi yoktur.