TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

The Boys 3. sezon izle! The Boys 3. sezon konusu ne? The Boys oyuncuları kim? The Boys ne hakkında?

The Boys 3. sezon izle! The Boys 3. sezon konusu ne? The Boys oyuncuları kim? The Boys ne hakkında?
07 Haziran 2022 - 21:26

Amazon Prime süper kahraman, aksiyon, komedi kategorisinde yayınlanan  The Boys dizisi fanlarına müjde 3. sezon yayınlandı. Amazon Prime sevilen dizisi The Boys 3. sezonu ile yayınlandı. The Boys 3. sezon izleme linki haberimizde

The Boys 3. sezon izle


The Boys 3. sezon Fragman izle

The Boys Dizi Konusu Nedir?

The Boys dizisinin konusu, süper kahramanların kendi özelliklerini ve ünlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Dizide Vought International adlı şirketin sahibi olduğu süper kahramanlardan The Seven isimli grup, güçlerini kötüye kullananlardan. Yine aynı şirketin diziye adını veren süper kahraman grubu The Boys ise, güçlerini kötüye kullanan süper kahramanlarla uğraşıyor.

The Boys konusu, kabaca bu 2 grup arasında geçiyor. Güçlerinin kendilerini kör ettiği The Seven isimli grup ile bu grubu kontrol altında tutmak isteyen The Boys arasındaki çatışmaya dizi boyunca şahit oluyoruz. Grupları yöneten kişilerden bile iki grup arasındaki çelişkiyi anlamak mümkün. The Boys süper güçlerin kötüye kullanılmasından haz etmeyen Billy Butcher tarafından yönetilirken, The Seven grubu egoist ve sadist Homelander tarafından yönetiliyor. Dizi, Preacher yazarı Garth Ennis ve Derick Robertson tarafından yazılan çizgi romandan uyarlanmış ve Supernatural altında imzası bulunan Eric Kripke tarafından yaratılmış.

The Boys Dizisinin Oyuncuları (Karakterleri) Kimlerdir?

Antony Starr – Homelander
Erin Moriarty – Annie January
Karl Urban – Billy Butcher
Jack Quaid – Hughie Campbell
Chace Crawford – The Deep
Karen Fukuhara – Kimiko Miyashiro
Tomer Kapon – Frenchie
Laz Alonso – Mother’s Milk
Dominique McElligott – Maggie Shaw/ Queen Maeve
Jessie T. Usher – A-Train