TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

The Craft: Legacy fragman izle? The Craft: Legacy konusu oyuncuları kim?

The Craft: Legacy fragman izle? The Craft: Legacy konusu oyuncuları kim?
13 Haziran 2022 - 15:52

Herkes tarafından büyük bir heyecan ve merak içinde beklenen The Craft: Legacy 2020 yapımı film nihayet beyaz perdede gösterilmeye başlandı. Filmi merak eden ve izlemek isteyenler ise film hakkında bazı detayları bilmek istiyor. Biz de sizler için haberimizde The Craft: Legacy film konusu, oyuncu kadrosu, yönetmeni, IMDB puanı hakkında bilgiler paylaşacağız

Bu sene içinde sinema salonlarında gösterime gireceği bilgisi gelen The Craft: Legacy filmi sonunda beyaz perdede yer almaya başladı ve pek çok sinema salonlarında da aktif olarak gösteriliyor. İlk önce son derece çarpıcı konusu ve müthiş oyuncu kadrosuna sahip olan film oldukça dikkat çekmektedir. Filmin yayınlanan fragmanı da izleyici tarafından tam not aldı ve beklentileri karşıladı. The Craft: Legacy filminin konusu, yönetmeni, oyuncu kadrosu, IMDB puanı hakkında sizlere bilgiler sunacağız. İşte The Craft:Legacy film detayları..

 

The Craft: Legacy filminin konusu nedir?
28 Ekim 2020 ‘de vizyona giren film, Netflix ‘in orijinal yapımlarından biridir. Hem fantastik, hem korku, hem gerilim hem de dram gibi türleri iç içe alan filmin yönetmen koltuğunda Zoe Lister – Jones oturmaktadır. Senaryoyu da yine Zoe Lister – Jones ile beraber Peter Filardi paylaşmaktadır. Filmde yer alan oyuncuların isimler ise şu şekildedir; Cailee Spaeny, Gideon Adlon ve Lovie Simone. Film tam olarak 1 saat 37 dakika sürmektedir ve bugüne kadar izleyici tarafından aldığı IMDB puanı ise 4.4 ‘tür.

The Craft: Legacy filminin konusu hakkında kısaca şöyle bahsedebiliriz:

Hannah, lisede öğrenim gören bir genç kızdır. Okulda diğer öğrenciler tarafından dışlanıyor kendisini de bu ortama ait hissetmiyor. Hannah, üç kız ile birlikte bir grup yapacaktır. Grupta yer alan kızlar ise her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye başlarlar. Kısa bir süre sonra da büyü hakkında bazı denemeler yapmaya başlayacaklar. Her geçen gün ile birlikte büyücülük alanında daha fazla bilgi sahibi olurlar ve yapılan bu büyüler sayesinde de günlük hayatları kolaylaşmaya başlar. İlk başta yapılan bu büyülerin onların faydasına olduğu gibi bir izlenim yaratılsa da zaman içinde korkunç bir kaosun içine doğru sürükleneceklerdir.

The Craft: Legacy fragman izle

2020 yapımı The Craft: Legacy oyuncu kadrosunda kimler var?
2020 yılında vizyona giren ve seyirci tarafından ilginç hikayeye sahip olmasının verdiği avantaj ile sevilerek izlenen The Craft: Legacy filminde birbirinden değerli ve yetenekli oyuncular bir arada yer alıyor. Merak edilen bu oyuncu isimleri ise şu şekildedir:

– Cailee Spaeny

– Gideon Adlon

– Lovie Simone

– Zoey Luna

– Nicholas Galitzine

– Michalle Monaghan

– David Duchovny