TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Trendyol Mega Mayıs indirimleri ne zaman başlıyor, saat kaçta?

Trendyol Mega Mayıs indirimleri ne zaman başlıyor, saat kaçta?
24 Mayıs 2022 - 8:06

Pandemiyle beraber zirve yapan internet alışverişleri pandemi sonrasında da aynı şekilde devam ediyor. Bir çok kişi alışverişlerini artık internet üzerinden yapmaya başladı. İşte internet üzerinden alışveriş yapanlar için Trendyol mega indirimlerinin başlama tarihleri…

İnternet alışverişlerinin yaygınlaşmasıyla beraber kullanıcılar sürekli olarak internet sitelerinin ve mağazaların kendi içlerinde yaptıkları indirimleri takip ediyorlar. Bilindiği üzere bu indirimler belli süreliğine geçerli oluyor ve sadece belli sayıda ürün için uygulanıyor. İşte bundan dolayı alışveriş yapacak milyonlarca kişi de bu indirimleri kaçırmamak için sürekli olarak araştırma yapıyorlar. Biz de indirimleri kaçırmayın diye sizler için Trendyol mega Mayıs indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihlerini yazdık.

Ne zaman başlıyor?
Trendyol mega Mayıs indirimleri 12 Mayıs gece 00.00’da başladı. İndirimler 15 Mayıs gece 00.00’a kadar devam edecek ve stoklarla sınırlı olacak bu indirimler için alışveriş yapanların acele etmesi istedikleri ürünü almalarını da kolaylaştıracaktır.