TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Troller Dünya Turu filmi konusu! Troller Dünya Turu filmi oyuncuları!

Troller Dünya Turu filmi konusu! Troller Dünya Turu filmi oyuncuları!
22 Haziran 2022 - 16:04

Animasyon filmi seyretmeyi seven insanlar son günlerde Troller Dünya Turu filminin detaylarını araştırmaya devam ediyor. Peki Troller Dünya Turu filminin konusu nedir? Troller Dünya Turu filmi ne zaman yayınlandı? Troller Dünya Turu ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Troller Dünya Turu filmi
Troller Dünya Turu filmi komedi, macera, animasyon ve müzikal türünde 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Walt Dohrn ve David P. Smith üstlenmiştir. Filmin süresi 1 saat 30 dakikadır.

Troller Dünya Turu filmi konusu
Troller Dünya Turu filminde Poppy ve Branch karakterleri troll dünya macerasında düşündüklerinden çok daha büyük maceralar yaşamaya başlar. 6 farklı dünyaya dağıtılan troll dünyasında Funk, Tekno, Country, Pop, Rock ve Klasik olmak üzere farklı müzik türleri yer almaktadır. Kraliçe Barb hard rock müzik türünin kraliçesidir ve babası ile birlikte tüm troll diyarlarında rock müziğin egemen olması için diğer müzik türlerine karşı bir savaş başlatırlar. Poppy ve Branch ve arkadaşları Kaşmir, Biggie, Cooper, Saten ve Elmas Adam ile birlikte bu kraliçe ile babası krala karşı diğer müzik türlerini korumayı amaçlayarak troll dünyasına bir yolculuğa giderler.