TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

XDC coin nedir? XDC coin kurucusu kim? XDC coin yorumları!

XDC coin nedir? XDC coin kurucusu kim? XDC coin yorumları!
12 Haziran 2022 - 19:59

XDC coin nedir
XDC coin yetkilendirilen hisse kanıtı ve fikir birliği mekanizması ile birlikte çalışmak için tasarlanan bir hibrit blok zinciri olarak bilinmektedir. Yetkilendirilen hisse kanıtı ve XDC ağı hibrit geçiş köprüleri ve blok kesinliğinin beraber çalışmasını sağlamaktadır. XDC coin geliştirici bir hibrit mimariye sahip bir projedir.

XDC coin projesi
Proje blockhain teknolojisini kullanıp küresel finans ve ticaretteki dezavantajları geliştirmeyi amaçlamıştır. Proje girişimindeki ana fikir kullanıcıların daha güvenle işlem yapabilmeleri ve şeffaf ticari işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlar.

XDC coin kurucusu kim
XDC coin projesi kurucuları Ritesh Kakkad ve Atul Khekade’dir.

XDC coin yorumları
XDC coin ile ilgili uzmanlar oldukça olumlu yorumlar yapmaktadır. XDC coin henüz tam olarak gelişmemiş olsa da şimdiden yoğun ilgi gördüğü de bilinen bir gerçek. XDC coin kullanıcılar için düşük verim, yüksek ücretler ve zayıf geliştiriciler konusundaki konuları geliştirebilmek için sunulan bir projedir. XDC coin hem kamu hem özel ağlarda işleme yeteneği özsellikle ticaret finansmanı konusunda blok zinciri ekosistemde kullanıcılara yeni olanaklar açmaktadır. Coin ile ilgili uzmanların yorumları şu şekilde; “XDC coin baya iyi ama fazla arttı gibi düşmesini bekliyorum.” “XDC coin, son derece etkin ve kaliteli bir coin, listemde yerini almayı başardı.”

XDC coin geleceği
XDC coinin şu an gelişim aşamasında olduğu ancak gelecekte artacağı düşünülüyor. Bu sene içinde 0.60 dolar olacağı tahmin ediliyor.

XDC yıllara göre fiyat tahmini
XDC coinin yıllara göre fiyat tahminleri şu şekilde; 2023 senesinde 0.084 dolar, 2025 senesinde 0.18 dolar, 2030 senesinde ise 1.09 dolar seviyelerine ulaşacağı tahmin ediliyor.

XDC coin hangi borsalarda var
XDC coin Gate.io, Bitrue, Liquid, Bittrex, Bitfinex, KuCoin, Bybit borsalarında satın alınabilir.

XDC coin hedef fiyat tahmini
XDC coin bu sene içerisinde 0.060 dolar seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor.

XDC coin düşüş ve yükselişi
XDC coin kripto para piyasasında olan dalgalanmalardan etkilenmektedir. Fakat uzun vadeli yatırım isteyen yatırımcılar bu düşüş ve yükselişe alışkındır. XDC coinin düşmesi de buna bağlıdır. Kripto para piyasasında arz talep yoğunluklarına göre yükseliş ve düşüş gösterebilmektedir.

XDC coin ile ilgili sorular
İnsanlar XDC coinin en yükselişte olduğu fiyatı araştırıyor. Coinin en yüksek fiyatı 0.18 dolardır. 2022 senesinde kaç dolar olacağı da araştırılan sorular arasında. 2022 senesinde coinin 0.060 ile 0.68 dolar arasında olacağı düşünülüyor. Yatırımcılar XDC coinin 100 dolar olup olmayacağını araştırıyor. 100 dolar olup olmayacağı şu an tahmin edilecek bir durum değil ancak coinin yüksel bir potansiyele sahip olduğu da bilinen bir gerçek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN