TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Yalı Çapkını fragmanı izle! YALI ÇAPKINI FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Yalı Çapkını fragmanı izle! YALI ÇAPKINI FRAGMAN YAYINLANDI MI?
02 Kasım 2022 - 10:13

YALI ÇAPKINI FRAGMAN YAYINLANDI MI?
Star Tv’de yayınlanmakta olan Yalı Çapkını 7. bölüm yeni fragman 2. Fragmanı 2 Kasım tarihinde yayınlandı. Yeni bölüm ise 4 Kasım’da izleyicileri ile buluşacak.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

YALI ÇAPKINI KONUSU NE?
Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.