TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Yargı Ceylin’e ne oldu? Yargı Ceylin öldü mü?

Yargı Ceylin’e ne oldu? Yargı Ceylin öldü mü?
22 Mayıs 2022 - 21:06

Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinin son bölümüne Ceylin damga vurdu. Son bölüm Ceylin ve Ilgaz’ın 6 ay sonraki yaşamları ile devam etti. Ceylin ve Ilgaz’ın 6 ay sonra başları yine büyük bir tehlikeye giriyor. Peki ama Ceylin son bölümde kimi bıçakladı?
Son dakika! Yargı Ceylin kimi öldürdü? Ceylin kimi öldürdü, bıçakladı? Ceylin katil mi?

Ceylin kimi öldürdü? ve Ceylin kimi bıçakladı soruları Yargı dizisinin severleri tarafından araştırılıyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde Ceylin’in elinde kanlı bir bıçak yer aldı. Peki ama Ceylin kimi bıçakladı?

Ceylin kimi bıçaklayarak öldürdü?

Ceylin kimi öldürdü sorusu henüz yanıt bulmadı fakat birkaç senaryo yer almaktadır. Sosyal medyadaki izleyiciler Ceylin’in Metin’i ya da Ilgaz’ı vurduğunu iddia ediyor. Dizinin son bölümünde Metin Amir tutuksuz yargılanma kararı aldı ve serbest bırakıldı. Ilgaz ise Ceylin ile evine geçti. Ceylin, Ilgaz’a ‘Ben mi, ailen mi?’ sorusunu yöneltti. Sonrasında ise Ceylin’in Ilgaz’ın arabasında bir bıçak ile avukatlık ofisine geldiği görüldü. O sırada ise Eren komiser Ceylin’i yakaladı.