TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Zara İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Efsane Kasım İndirimleri Ne Zaman?

Zara İndirimi Ne Zaman Başlıyor? Efsane Kasım İndirimleri Ne Zaman?
11 Kasım 2022 - 11:08

ZARA İNDİRMİ NE ZAMAN?
Yılın belli başlı dönemlerinde indirim haberleriyle gündeme gelen Zara Kasım ayı içerisinde de zam geleceği duyuruldu. Black Friday indirimlerinin yanı sıra hem kış döneminde hem de yaz döneminde belli başlı indirimler gelmekte. Zara indirimleri Kasım ayı içerisinde başlayacak olmakla beraber Black Friday indirimleri kapsamında indirim yapılacak. Zara’nın bir diğer indiriminin de yılbaşında gelmesi bekleniyor.

EFSANE KASIM İNDİRMİ NE ZAMAN?
Hemen her online alışveriş sitesinin uygun fiyatlarla sunduğu indirim kampanyaları arasında Efsane Kasım indirimleri bulunmaktadır. Siz de arama motorları üzerinden efsane Kasım ne zaman başlar? Gibi aramalar yapıyorsanız hemen cevaplayalım. Efsane Kasım İndirimleri Ne Zaman? Sorusu alışveriş yapacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Efsane Kasım ya da bilinen diğer adıyla Black Friday indirimleri 25 Kasım 2022 tarihinde başlayacak olmakla beraber her markanın kendine özgü indirim günleri olmaktadır. Zara da indirim günlerini kendi belirleyen bir firma olmakla beraber 25 Kasım tarihinde efsane kasım indirimlerinde Zara’nın büyük indirim yapacağı düşünülmektedir.

Yılda bir defa düzenlenen bu kampanyada pek çok alışveriş sitesi birçok ürüne yüksek pranda indirim yapmaktadır. Kasım ayında hemen hemen tüm ürünler indirime girmekle beraber her kitleye ve her yaşa hitap etmektedir. Efsane Kasım indirimlerinde elektronikten ev yaşam ürünlerine, sporcu esinlerinden, giyim ürünlerine kadar pek çok ürün uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

ZARA’NIN TARİHÇESİ NEDİR?
İspanyol merkezli çalışma gösteren Zara hem giyim hem de aksesuar markası olarak bilinmektedir. 1975 yılında kurulmuş olan Zara, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketlerinden biri olmaktadır. 2017 yılından itibaren dünya genelinde 93 ülkede toplamda 2200 mağazası bulunmaktadır. Zara Koleksiyonları arasında:

Zara Woman,
Studio,
Man,
Trafaluc,
Basic,
Kids,
Kids Studio,
Home olarak bilinmektedir.