TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

AVAX Yükselmeye Devam Ediyor, Göstergeler Ne Diyor?

AVAX Yükselmeye Devam Ediyor, Göstergeler Ne Diyor?
08 Ağustos 2022 - 11:55

Kripto para piyasasındaki en popüler alt coinlerden önde gelen AVAX, %15.2 kazanç kaydederek üst üste dördüncü gün terfi etti. Boğalar 26.2 dolarlık direnci kırmaya çalışıyor. İki aydır haritada olan bir model de bu ihlal gerçekleştiğinde yok oluyor. Fiyat hareketinden sonrasında ne beklenebilir?

AVAX grafiği, 26,1 dolardan yüksek arz basıncını gösteriyor. MACD göstergesi 26,1 doların üstünde bir kırılma emareleri gösteriyor.

Avalanche’ın gün içi işlem hacmi 594,2 milyon dolar. Bu, %14,7’lik bir artışı ifade ediyor.  20 Temmuz’da alt coin, aylık direnci 26,1 dolardan sekti. Bu minik düzeltici fiil, fiyatı %25 oranında düşürdü.

Temmuz ayı sonunda başlamış olan toparlanma durumu, bu geri çekilmeden meydana gelen kayıpları telafi etmeyi sağlamış oldu. Bu nedenle, 26,1 $ seviyeleri yeniden zorlandı. Ancak AVAX, ortalama 20 gündür bu direnç noktasını kırmak için savaşım ediyor. Bu, satıcının bu alanı etken olarak savunduğunu gösterir.

Fiyat daha hemen hemen bu belirli direnç noktasını geçmemiş olsa da, grafiğin yüksek düşük modeli artan yükseliş momentumunu yansıtıyor. Fiyat bugün %2,65 arttı. Bu, başka bir koparma girişiminin yapılabileceğini gösteriyor.

26,1$ seviyesinin üstünde bir günlük kapanış bu geri dönüş modelini tamamlıyor ve toparlanma rallisini daha da güçlendiriyor. Teknik kuruluma gore, bir çıkış sonrası ralli, AVAX fiyatını alt destek tanımı ile boyun çizgisi içinde bulunmakta olan mesafeye itebilir.

Bu nedenle, fiyat, 37.2 $ direncine doğru potansiyelini yükseltmeye devam edebilir. Bu, mevcut fiyattan %42,2’lik bir artışı temsil ediyor.

avax yükselmeye devam ediyor, göstergeler ne diyor?

AVAX Nedir?

Avalanche’ın ne olduğuna baktığımızda ölçeklenebilir ve güvenli bir ağ bulunduğunu görebiliriz. AVAX sembolü ile işaretlenen bu para, izinli ve yetkisiz blok zincirlerinin tek bir ağ üstünde çalışmasına müsaade edecektir. Bu nedenle, alt ağda lüzumlu çözümü geliştirmek mümkündür. Geleneksel blok zincirler ile AVAX arasındaki fark, tek bir zincirin olmamasıdır.

Avalanche coin bir konsensüs yapısına haizdir ve Slash, Snowflake, Snowball ve Avalanche olmak suretiyle dört değişik aşamaya haizdir. Kararlar düşünce birliği gerektirir. Bu da Avalanche’ın %51 korumalı bulunduğunu gösteriyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN