TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Camdaki Kız CANLI izle! KANAL D Camdaki Kız yeni bölüm HD izle!

Camdaki Kız CANLI izle! KANAL D Camdaki Kız yeni bölüm HD izle!
22 Eylül 2022 - 14:38

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Sedat’ı hapiste görmeye artık dayanamayan Rafet, Kenan’a gider. Rafet, Cana ve Feride ise şikayetlerini geri çekmek için Alpi adına canla başla çalışıyor. Nalan’a not bırakan kişi bunu bir sır olarak saklasa da; Bu sözler Hayri ile gizli görüşmelerine de yol açar. Gülcihan’ı affedemeyen Rafet, ondan ayrılmaya karar verir.

CAMDAKİ KIZ CANLI İZLE

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?
Ana karakterler

Nalan İpekoğlu Koroğlu (Burcu Biricik): Feride ile Adil’in gerçekte torunu olmasına rağmen onları annesi ile babası olarak bilmektedir. Sedat ile evlidir.

Hayri Ersoy (Cihangir Ceyhan): Koroğlu Holding’te housekeeping olarak çalışmaktadır. Rafet’in yeni şoförüdür. Nalan’a aşıktır.

Sedat Koroğlu (Feyyaz Şerifoğlu): Rafet ile Gülcihan’ın en küçük çocuğudur, Selen ile Muzo’nun kardeşi, Nalan’ın eşidir.

Hande Ataizi (Cana)

Tamer Levent (Rıfat Koroğlu)

Devrim Yakut (Gülcihan Koroğlu)

Selma Ergeç (Selen Koroğlu)

Şerif Erol (Adil İpekoğlu)

Hamza Yazıcı (Tako)

CAMDAKİ KIZ  ÇEKİM YERİ!

İpekoğlu ailesinin oturduğu Esra Umur yalısı, Kanlıca, Beykoz, İstanbul

Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Nalan ve ailesinin ikamet ettiği Esra Umur yalısı, Beykoz’un Kanlıca semtinde bulunmaktadır. Koroğlu ailesinin oturduğu konaktaki çekimler ise Beyoğlu’nun Cihangir mahallesinde yer alan 1850 yılında yapılmış 24 odalı Sadık Paşa Konağında gerçekleştirilmektedir.