TRLİFEHABER

Fall Guys ücretsiz indirme! Fall Guys sistem gereksinimleri!

Fall Guys ücretsiz indirme!  Fall Guys sistem gereksinimleri!
21 Haziran 2022 - 18:51

Çevrimiçi olarak oynanan ve çok fazla oyuncu ile oynanmakta olan video oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout, 30 Temmuz 2020 yılında satışa çıkarıldı ve satışa çıktıktan kısa bir süre içinde de oldukça yoğun ilgi gören oyun 48 saatte 2 milyonu aşkın kişi tarafından satın alındı. Fall Guys oyununda yeni sezon başladı ve oyun hakkında yöneticiler yeni bir karar aldılar. Peki Fall Guys artık ücretsiz mi? Detaylar haberimizin devamında..

Fall Guys oyunu artık ücretsiz mi oynanacak?
Fall Guys oyununu geliştiren Mediatonic ‘i, Epic Games satın alarak oyunu kullanıcılar için ücretsiz hale getirme kararını verdi.

21 Haziran 2022 Salı gününden itibaren oyun yayıncının talebi ile bundan sonra Steam ‘den kaldırıldı ve yalnızca Epic Games platformu üzerinden ücretsiz olarak indirilecektir.

Belli bir miktar ücret ödemesi yaparak oyunu alan kişilere de farklı kozmetikler ile sezon biletinin olduğu Legacy Park hediye edilecektir.

Fall Guys oyunu ücretsiz hali nasıl ve nereden indirilir?
Fall Guys oyununun Epic Games sayfasına girdikten sonra ‘ Yükle ‘ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza çıkan ekranda yer alan ‘ Sipariş ver ‘ sekmesine tıklayın ve sipariş ver sekmesine tıkladıktan sonra da oyunu Epic Games Launcher üzerinden indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Fall Guys sistem gereksinimleri nelerdir?
– Minimum 64 – bit işlemci ile işletim sistemi gerekmektedir. İşletim sistemi, Windows 10 64bit only ‘dir.

– İşlemci Intel Core i5 or AMD equivalent ‘tir.

– Bellek 8 GB RAM ‘dır.

– Ekran kartı ise NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950 ‘dir.

– Ağ, genişbant internet bağlantısıdır.

– Depolama, 2 GB kullanılabilir alandır.

– İlave notlar: Gamepad Recommended.

– Önerilen, 64 – bit işlemci ile işletim sistemi gerektirmektedir.