TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Farm City Apk Para Hilesi Mod 2.9.9 İndir

Farm City Apk Para Hilesi Mod 2.9.9 İndir
07 Ağustos 2022 - 17:22

ünümüzde sağda solda ortaya çıkıyor. Bu oyunlar çoğu zaman tonlarca simülasyon oyununun mevzusudur. Bunlar popüler şundan dolayı oldukca kapsamlı, oynaması kolay ve hepimiz için keyifli bir oyun sunuyorlar! Bu oyunların hayranıysanız, buna bayılacaksınız. Farm City Apk indir ve sınırsız para hilesinin keyfini çıkart.

Farm City, iKame Games tarafınca geliştirilen ve Google Play Store‘da bir milyondan fazla indirilen bir oyundur. Bu oyunda bir kent ve bir çiftlik inşa edeceksiniz! Bu, bir çiftlik ve bir şehri yan yana inşa etme çevresinde dönen bir simülasyon oyunudur. Oldukça çeşitli mahsuller yetiştirin ve kazancınızı şehrinizde binalar inşa etmek için kullanın. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Çiftçilik ve kent kurma oyunları son birkaç senedir oldukca popüler oldu. Oyun topluluğunu kasıp kavuran sayısız çiftçilik simülasyon oyunu var. Aynısı kent kurma oyunları için de geçerlidir. Ancak bu iki özelliği birleştiren bir oyun arıyorsanız, buna bayılacaksınız!

Farm City Apk, Google Play Store’da bir milyondan fazla indirilen bir çiftçilik ve kent kurma oyunudur. Bu oyunda, bir çiftliği yönetecek ve yan yana bir kent yaratacaksınız! Bol mahsul yetiştirin, çiftlik hayvanlarını yönetin ve kazançlarınızı gelişen bir topluluk oluşturmak için kullanın! Binalar inşa edin, tonlarca vatandaşı çağrı edin ve benzersiz bir simülasyon oyununun tadını çıkarın! Bu oyunda yapılacak oldukca şey var. Okumaya devam etmek!

 

  • Farm City Apk Para Hilesi Mod 2.9.9 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para