TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

Minecraft Jenny Mod Apk 1.18 İndir 2022

Minecraft Jenny Mod Apk 1.18 İndir 2022
07 Ağustos 2022 - 17:23

Minecraft Jenny Mod Apk 1.18 İndir 2022

Minecraft Apk uygulaması ilk olarak Mojang tabanlı bir arcade oyunudur. Bunun benzer biçimde oyun uygulamaları birinci derslik ürünlerdir ve çeşitli şekillerde satın alınabilir. Bu kaynaklara erişmek için oyuncuların bu ürünleri satın alması gerekir. Ortalama mobil kullanıcılar için bu tamamen uygunsuzdur. Ek olarak, rahat yaklaşımın ışığında, uzmanlar Jenny Mod Apk değiştirdi. Bu nedenle kaynaklar da dahil olmak suretiyle tüm temel özellikler kullanılabilir.

Jenny Mod Minecraft Apk nedir?

Popüler oyunun son olarak ve en gelişmiş modifikasyonu Jenny Mod Minecraft 2022 tarafınca piyasaya sürüldü. Bu mod versiyonu ile parasız sınırsız enerji ve yiyecek tedariki sunuyor. Orijinal versiyonda sınırı olan enerji ve yiyecek var. https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-jenny-mod-apk-2021-indir/ Ancak, oyun uygulamasının bu mod sürümünde yiyecek dahil tüm enerjiyi tüketmek parasızdır. Hayranların oyunun öyküsünü bilmiş olduğu benzer biçimde. Oyuncular, oyunda burada inşaat bloklarıyla büyük şehirler inşa etmek zorundalar.

Yapı taşları ek olarak çeşitli öteki ürünleri oluşturmak için de kullanılabilir. Binalar dahil tüm bu şehirleri inşa etmek için enerji ve gıdaya gerekseme vardır. Bu nedenle, kafi yiyecek ve enerjiye haiz olmadan görevleri belirli bir sürede tamamlamak olanaksız görünüyor. Bu, parasız mal ve güce kolayca erişilebileceği anlamına gelir. Bu yeni fan modu sürümü uzmanlar tarafınca yapılandırılmıştır. Diğer lüzumlu kaynakları geri çağırmak da mümkündür. Ancak, besin ana etkinlik deposudur. Yani oyunu beğendiniz ve orijinal oyun uygulaması için en iyi çözümü aramıştınız. En son Jenny Mod Minecraft 1.18 sürümleri sonrasında indirilir. Ve sınırsız enerji ve yiyecek tüketiminin tadını çıkarın.

Özellikleri:

  • Kayıt lüzumlu değildir.
  • Oyuncular bile premium abonelik satın almaya zorlanmayacak.
  • Ana sunuculara erişim için evvel lisans gerekmez.
  • Uygulama içi satın alma seçeneği hala mevcuttur.
  • Farklı ürünler satın almak için daha iyi bir seçenek, direkt pazar yeri seçeneği olacaktır.
  • Üçüncü şahıslardan meydana getirilen duyurulara izin verilmez.
  • Sınırsız yiyecek ve enerji deposu vardır.
  • Sonunda bu, oyuncuların muhteşem şehirler inşa etmelerine destek olacaktır.
  • Oyunun kullanıcı arayüzü rahat ve mobildir.

Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İndirmeye adım atmak için yukarıdaki butona tıklayarak Jenny Mod Minecraft‘ı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında APK’yı bulacaksınız. İnternetin herhangi bir yerinde bulabileceğiniz telefonunuza yüklemeden ilkin, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden güvenilir olmanız gerekir. Tarayıcı tercihlerinize gore bir onay penceresi açılacaktır.