TRLİFEHABER, Güncel Haberler, Sondakika haberler, İş İlanları, Aktuel ürünler

On Numara çekiliş sonuçları açıklanıyor! 8 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları kazandıran numaralar neler?

On Numara çekiliş sonuçları açıklanıyor! 8 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları kazandıran numaralar neler?
08 Ağustos 2022 - 16:06

On Numara çekilişi 8 Ağustos 2022 sonuçları için geri sayım başladı. Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki gün düzenlenen On Numara çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar Milli Piyango Tv, YouTube kanalı üzerinden yapılan canlı yayın ile noter huzurunda açıklanmaktadır. On Numara bilet sonuçları kurumun resmi internet sayfasından sorgulayabilirsiniz.

8 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans ortaklığında düzenlenen On Numara çekilişi 8 Ağustos sonuçları bugün açıklanacak. Zengin olma hayali ile On Numara 8 Ağustos çekilişi için bilet alan vatandaşların merakla beklediği sonuçları bugün düzenlenecek canlı yayının ardından Milli Piyango Online resmi internet adresinde erişime açılacak. İşte günün çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da gerçekleşti. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

İşte On Numar çekiliş sonuçlarına göre kazandıran şanslı rakamlar;

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.